Oferta

AIP DEKOR oferuje szeroką gamę dekoracji malarskich dla każdego gustu. Współpraca z klientem na każdym etapie pracy, daje gwarancję satysfakcji zamawiającego.  Zaczynając od uzgodnienia i rozwinięcia idei jaką chce zrealizować, po stworzenie projektów wstępnych, szkiców i zarysów przedsięwzięcia. Na tak uzgodnionym projekcie pracownia pracuje, aż osiągnie efekt zadawalający klienta, który może śledzić postęp prac. Montaż może być wykonany w we własnym zakresie. Ewentualnie AIP DEKOR dysponuje profesjonalnym zapleczem monterów, dając jednocześnie gwarancję, na produkty dobrze zamontowane.

 


Fresk - Po etapie uzgodnienia i projektowania zleconego fresku, przystępujemy do realizacji. Tworzenie fresku jest pracochłonne i wymaga dużo czasu. Praca przy nim wymaga stworzenia małej pracowni twórczej, na miejscu jego tworzenia. Należy się liczyć że praca z zaprawą wymaga przygotowania pomieszczenia , co wiąże się z jego częściowym wyłączeniu z użytku. Średnio czas na wykonanie 1m² to od 2 do 4 dni, zależne od tego jak bardzo jest skomplikowany. Dni pracy przy fresku dzielimy na tzw. dniówki do wyschnięcia.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ.


Trompe l’oeil - Na bazie projektu wcześniej dopracowanego z klientem i zdecydowaniu czy będzie on bezpośrednio na ścianie, czy na płótnie malujemy dzieło. W przypadku malowania na ścianie, praca kończy się wraz z ostatnimi dopracowanymi detali zadowolonego klienta. W Przypadku malowania na specjalnym płótnie dekoratorskim, po skończeniu i przedstawieniu klientowi efektu końcowego, przystępujemy do montażu. Montaż można oczywiście wykonać samemu bądź zlecić doświadczonemu tapeciarzowi. Zaleca się jednak zlecić tą czynność, monterom AIP DEKOR, mając gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Wiecej zdjęć kliknij TUTAJ.


Drzwi dekorowane - Po tym jak klient zdecydowany do wyboru którejś z propozycji dekoru i rodzaju drzwi, na projekcie, przystępujemy do następnego etapu. W miejscu w którym mają one być zamontowane stolarz specjalista dokonuje dokładnych pomiarów. Z upływem kilku dni, surowe drewniane drzwi trafiają do pracowni AIP DEKOR. Tu dekorujemy je i zabezpieczamy lakierem ochronnym. Klient odbierając drzwi dekorowane decyduje, kto zajmie się montażem. Gwarancja AIP DEKOR wymaga montażu przez specjalistę sprawdzonego i z odpowiednimi referencjami.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ.


Obrazy, rysunki  i  przedmioty  dekorowane  po wyborze z bazy wzorów, bądź uzgodnieniu dekoru z AIP DEKOR zostają   wysłane do klienta.  Można niektóre z nich już gotowe zamówić poprzez nasz sklep, otrzymując produkt po kilkunastu godzinach od wysyłki. Przedmioty dekorowane różnego rodzaju od kufrów, kuferków, pudełek, kasetek, bombonierek i wiele innych, wszystkie malowane i dekorowane ręcznie.

Więcej Rysunków znajdziesz TUTAJ

a więcej Przedmiotów zdobionych  TUTAJ

.


GWARANCJA

Wszystkie gwarancje firmy AIP DEKOR obejmują produkt skończony i sprzedany. Obejmuje ona wszystkie wady wynikające z pomyłki przy tworzeniu produktu, a nie późniejszym ich uszkodzeniu nie z winy dekoratorów i monterów firmy. Raz przyjęty produkt, nie może być bezgranicznie poprawiany i zmieniany, wiedząc że jest to dzieło artystyczne. Dopuszcza się kilka małych poprawek na korzyść klienta z dobrej woli i intencji AIP DEKOR.

Szczegółowy zakres gwarancji znajduje się w regulaminie strony sklepu.